1. Partners
  2. TRAPMINE Partners

SOFTKEY

SOFTKEY kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşteri odaklı yaklaşımı, rekabetçi fiyatları ve eksiksiz destek hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak müşterilerine farklı konularda çözüm ve hizmet sunmaktadır. SOFTKEY müşterilerine rekabet avantajı sağlayan kurumsal özel danışmanlıktan, sektörel çözümlere, teknik eğitimlerden servis ve bakım hizmetlerine, dış kaynak sağlamadan network çözümlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren profesyonel teknoloji ortağınızdır.

SOFTKEY' in faaliyet alanları başta yazılım geliştirme olmak üzere, dış kaynak sağlamak, çeşitli sektörlerdeki kuruluşlara yönelik kurumsal çözümler, sistem entegrasyonu, danışmanlık hizmetleri, özel uygulamalar ve teknik destek hizmetleri oluşturmaktadır.

Bilge SGT

Bilge SGT, kritik teknoloji altyapısına ve hassas verilere sahip kamu ve finans kurumlarına ihtiyaca özel teknoloji çözümleri ve siber güvenlik hizmetleri sunmaktadır.

Bilge SGT, yetişmiş ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerine ağ ve iletişim sistemleri, veri merkezi çözümleri, saldırı simülasyonları ve zafiyet tespiti, zararlı yazılım tespit ve analizi, siber tehdit istihbaratı ve stratejik siber güvenlik danışmanlığı sunmaktadır.

Bilge SGT, kuruma özgün ihtiyaçlara uygun araştırma ve geliştirme faaliyetleri gerçekleştirip, doğru çözümleri proje olarak sunma kabiliyetine sahip bir teknoloji şirketidir.

PERCOM

Percom, orta ve büyük ölçekli işletmelere, doğru teknolojilerin seçilmesi ve bilişim yatırımları anlamında en doğru adımların atılması konularında rehberlik etme misyonu ile kurulmuş bir firmadır. Verimlilik ve karlılığınızın arttırılmasına imkan sağlamak adına mevcut teknolojilerde uzmanlaşırken yeni teknolojileri de yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda katma değerli çözümler sunmaktadır.

Documents
Whitepapers and Datasheets
Learn More

Success Stories
Success stories from our customers.
Learn More

Contact Sales
Contact the our sales team.
Learn More

Copyright © 2017. All Rights Reserved